Drużyna z Klubu HDK przy KP PSP w Ostródzie zajęła II miejsce w spartakiadzie

Okręgowa Spartakiada Honorowych Dawców Krwi odbyła się 26 sierpnia br. w Kręsku. Stało się to już niemal tradycją, że Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej PSP w Ostródzie reprezentuje rejon ostródzki na zawodach szczebla okręgowego.

Drużyna naszego klubu nie ma sobie równych w rejonowych zmaganiach sportowych klubów HDK. Tak było również 24 czerwca 2017 w XVII Rejonowej Spartakiadzie Klubów HDK, gdzie zdobyła I miejsce i prawo startu w zawodach okręgowych. Na szczeblu okręgowym wystartowało 5 najlepszych drużyn. W zabawnych i jednocześnie wymagających konkurencjach sportowych krwiodawcy z naszego klubu, radzili sobie bardzo dobrze. Końcowy sukces stanowiła suma wyników zdobytych przez wszystkich zawodników z drużyny, w poszczególnych konkurencjach. Drużyna Klubu HDK przy KP PSP w Ostródzie zajęła II miejsce, nieznacznie ulegając Klubowi HDK przy KP Policji w Braniewie.   

Skład drużyny:

asp. Mariusz Licznerski

mł. asp. Krzysztof Harasimowicz

ogn. Paweł Jakusik

mł. ogn. Adam Stankiewicz

st. sier. Nadia Sochocka – KP Policji w Ostródzie

opracował: kpt. Grzegorz Różański, zdjęcia: ogn. Paweł Jakusik

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Życzenia świąteczno-noworoczne Ministra Spraw Wewn...   https://www.youtube.com/watch?v=HjP7j8phvyg Ziemia jest tylko jedna
III miejsce honorowych krwiodawców z KP PSP Ostród... Honorowi krwiodawcy z ostródzkiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zajęli III miejsce w województwie w turnieju „Ognisty Ratownik – G...
Apel Grunwaldzki i inscenizacja Bitwy pod Grunwald... W sobotę 14 lipca, na wzgórzu pomnikowym pól bitewnych odbył się Apel Grunwaldzki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego i harcerzy. Podnies...